Waar en wanneer
MS Publisher Concepts (MSPC) | Concept webdesign. Intuïtief samenwerken, op afstand, met Mirthe Sleper, docent Atelierschool IR, aan een online visualisatie van je idee of wens, in de vorm van een volledig operationele HTML website online.
...
\- Atelierschool IR / MSPC Set up en Preview MS Publisher Concepts - 15 pg. Euro 399,— excl. 21% BTW.
\- DOMEINNAAMREGISTRATIE PLUS WEBSPACE
\- Registreren domeinnaam; activeren account en control panel: rechtstreeks bij een provider.
\- KWARTAALVERGOEDING | WEBSTUDIOTARIEF 100,— excl. 21% BTW.
\- Work Only (alleen kwartaalvergoeding als er aanpassingen in jouw opdracht, binnen de bestaande layout en navigatiestructuur van je MSPC-website zijn uitgevoerd.)
...
Er wordt gewerkt op basis van e-mailverkeer en online preview. Het aantal sessies naar aanleiding van aansturing en ontwikkeling via e-mail uitwisseling, is in dit ticket op plm. 12 gesteld maar dit kan stapsgewijs, variëren en is inclusief het totaalbedrag voor Set up en Preview.